This section is auto-translated by Google Translate

CETI zapowiada trasę SNAKES ARE BACK IN TOWN - start w Poznaniu !  Zapowiadamy na nowy rok trasę koncertową z materiałem ze znakomicie przyjmowanego albumu " SNAKES OF EDEN". Album ukazał się nakładem Metal Mind Productions 7 października tego roku a trasa, która nosić będzie tytuł THE SNAKES ARE BACK IN TOWN rozpocznie się specjalnym koncertem na Zamku w Poznaniu w dniu 27 stycznia 2017.

Trasa wystartuje w Wielkopolsce a następnie odwiedzimy także m.in Szczecin, Lublin, Warszawę, Łódź, Żagań, Wrocław etc, trasa jest jeszcze w przygotowaniu tak więc mogą pojawić się i inne miejsca. Polecamy śledzić strony .

Podczas trasy SNAKES ARE BACK IN TOWN można będzie liczyć na kilka niespodzianek o których informować będziemy na bieżąco, mogą się pojawić także goście zagraniczni. W Poznaniu gościem specjalnym CETI będzie polska i wielkopolska grupa WILCZY PAJĄK/ WOLF SPIDER .

Już dziś zapraszamy na koncert otwarcia. CK Zamek Poznań wkrótce już uruchamia sprzedaż biletów na to wydarzenie.   

Grzegorz Kupczyk dodaje : Naszym gościem podczas poznańskiego koncertu inaugurującego trasę będzie zespół WOLF SPIDER!Przyjaźnimy się od lat i będzie to prawdziwa uczta dla nas i mam nadzieję że dla Was też. Szykujemy kilka niespodzianek. Jedną z nich będzie wylosowanie kilkudziesięciu Fanów obecnych podczas tego gigu aby mogli wziąć udział w CETI PARTY. Odbędzie się ono w Ułan Browar 11.02.2017 a więc tydzień później. Ale te szczegóły podamy na początku roku 2017.

Poznan SNAEKS OF EDEN plakat 27.01.17

plakat koncertu w Poznaniu - poster of Poznań concert 

SCROLL TO TOP