This section is auto-translated by Google Translate

Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się koncert w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. W najbliższy piątek 27 stycznia CETI otworzy w nim trasę SNAKES ARE BACK IN TOWN promującą najnowszy album " Snakes Of Eden".

Już wiecie że czeka was niezłe show ?! Zapowiadaliśmy wiele niespodzianek związanych z tą trasą, jak m.in promocja oficjalnego piwa CETI pod nazwą "Wężowe" czy specjalną oprawę koncertów, ale także właśnie na koncert w poznańskim Zamku przygotowaliśmy niespodziankę w postaci losowania specjalnych zaproszeń na 4 edycję przywróconego do życia CETI Party. Na CETI Party, które odbędzie się w dniu 11 lutego w Ułan Browar zaproszeni jesteście wszyscy, wstęp ma każdy, ale 20 szczęśliwców z pośród was obecnych na koncercie w CK ZAMEK w dniu 27 stycznia będzie mieć szansę na wylosowania zaproszenia uprawniającego do specjalnego poczęstunku i innych przywilejów.

Losowanie dotyczy fanów posiadających bilet zakupiony na koncert na Zamku w przedsprzedaży tak więc macie jeszcze szansę kupić bilet w kasie Zamku lub przez internet i wziąć w nim udział.

Podczas koncertu 27 stycznia na stosiku zespołu będzie czekać na was wyznaczona osoba i zbierać nazwiska tych , którzy zaprezentują jej swój bilet zakupiony w przedsprzedaży a następnie z tej listy nazwisk zostaną przed koncertem CETI wylosowane osoby, które potem będą mogły wziąć udział w CETI Party na specjalnych zasadach. Ale przypominamy zaproszeni są wszyscy chętni, a ci wybrani otrzymają dodatkowy prezent od nas. Tuż przed koncertem CETI w Zamku zostaną podane nazwiska wylosowanych szczęśliwców. A zanim to nastąpi rozgrzeje fanów do białości nasz gość specjalny grupa Wolf Spider.

Następnego dnia wyruszamy do Szczecina, aby tam spotkać się z fanami w Free Blues Club, również może " Wężowe" razem wypić i dać kolejne show w trasie SNAKES ARE BACK IN TOWN !

dsc02068 std

SCROLL TO TOP