CETI - Grzegorz Kupczyk Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
pytania do Bartka Sadury
Autor Wiadomość
Wiwern 

Wysłany: 2009-11-05, 20:01   pytania do Bartka Sadury

PROSZĘ NIC TU NA RAZIE NIE PISAĆ, TYLKO SŁAĆ MI PYTANIA, KTÓRE BYŚCIE CHCIELI ZADAĆ TEJ OSOBIE DO 30 LISTOPADA B.R. ZAŚ JE TU WYPISZĘ!!!

[ Dodano: 2009-11-29, 01:44 ]
1) Pamiętam Cię jeszcze z występów w Bad Taste. Zresztą grał w tym zespole mój znajomy. Czy obecnie pomieszkujesz sobie jeszcze w Gdańsku, czy na potrzeby CETI przeprowadziłeś się do Poznania?

Cały czas mieszkam w Gdańsku.

2) Jak często odbywasz próby z zespołem - Spotykacie się zawsze w 5, czy czasami a może nawet częściej odbywają się próby instrumentalne?

Próby mamy średnio 3 razy w miesiącu ( czasem dwu-dniowe ) w pełnym składzie .

3) Pracujesz, bądź masz wstępny pomysł projektu solowego?

Mam pomysł na drugą kapele ale mam dopiero jednego muzyka i ani minuty wolnego czasu , wszystko pochłania Ceti , więc temat jest bardzo odległy.

4) W jaki sposób poznawałeś tajniki gry na gitarze? Jesteś samoukiem czy miałeś możliwość grania w odpowiednim czasie na początku z bardzo dobrymi muzykami- którzy dawali Tobie rady oraz wskazówki? Planujesz, udzielasz korepetycji z gitary - nie to ze się pytam bo jestem zainteresowany :) ale tak zwyczajnie czy jako świetny gitarzysta masz potrzebę/ochotę kształcenia młodych, aby osiągnęli poziom zbliżony do Twojego - krótko mówiąć jakiegoś następcę/następców ?
(pierwsze cztery pytania są od Żubra)

Tak , jestem samoukiem, trochę pomogła mi szkoła Cichońskiego, wprowadziła mnie w skale gitarowe ale reszta wynika z obserwacji głównie koncertów, dopiero kiedy dostałem się do Ceti okazało się że nic nie umiem :)
Granie z takimi muzykami wymaga 200% przygotowania, potem jeszcze współpraca na scenie to kolejne kilka miesięcy, jest trochę roboty :)
Dużo mogłem się też nauczyć od Janusza Musielaka którego poznałem w zeszłym roku i z którym zagrałem już sporo koncertów akustycznych ,
Grześ Kupczyk ma potężną wiedzę na tematy sceniczne , razem z Marysię są po szkole muzycznej więc nie ma mowy o jakimkolwiek fałszywym dźwięku.
Narazie nie mam potrzeby udzielać lekcji gitarowych , może kiedyś się za to wezmę ale puki co mam jeszcze dużo do zagrania.

5) Czy zanim wstąpił Pan w szeregi CETI był Pan fanem kapeli? Jeśli tak, to kiedy i w jakich okolicznościach zetknął się Pan z muzyką zespołu? (Wiwern)

Bardzo lubiłem Ceti na koncertach , szczególnie z Przemkiem Burzyńskim , jego technika gry aż mnie paraliżowała , z resztą teraz kiedy słucham tych pierwszych płyt Ceti sądzę że Andrzej Łysow też gra genialnie.
Ostatnio zmieniony przez CETI 2010-02-25, 18:22, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu