CETI - Grzegorz Kupczyk Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
pytania do Marii "Marihuany" Wietrzykowskiej
Autor Wiadomość
Wiwern 

Wysłany: 2009-11-05, 20:03   pytania do Marii "Marihuany" Wietrzykowskiej

PROSZĘ NIC TU NA RAZIE NIE PISAĆ, TYLKO SŁAĆ MI PYTANIA, KTÓRE BYŚCIE CHCIELI ZADAĆ TEJ OSOBIE DO 11 LISTOPADA B.R. ZAŚ JE TU WYPISZĘ!!!

[ Dodano: 2009-11-29, 01:43 ]
1) Czy udział w "Ostatnim Wojowniku" - jako pojedynczy utwór był Pani jedynym udziałem w zespole Turbo? Czy wykonywała Pani w/w partię wokalu także podczas koncetu/koncertów?
2) Czy Ceti jest Pani pierwszych zespołem metalowym, czy już na początku lat 80 udzielała się Pani w innych kapelach, bądź obecnie udziela?
3) Nosi się Pani z zamiarem, bądź stworzyła solowy materiał na klawiszach, w celu wydania płyty?
4) Przez CETI przewinęło się kilku świetnych gitarzystów - z którym Pani się najlepiej, najowocniej współpracowało? Mam na myśli warsztat muzyczny oraz osobno charakter/osobowość.
5) Bardzo się cieszę, że pośród samych facetów wraz z m.in. Panią Bol walczy i pokazuje Pani że znajdzie się i miejsce dla płci piękniej :) Serdecznie Pozdrawiam :) (pierwsze pięć pytań było od Żubra)

6) wspomina Pani często w podziękowaniach o swoich mistrzach muzyki rockowej i klasycznej. Tych rockowych się najczęściej domyślam - klasycy lat 70 i 80, ale prosił bym o rozwinięcie tej drugiej części, czyli przechodząc do sedna - jacy są Pani ulubieni kompozytorzy muzyki tzw. klasycznej? (Wiwern)

Odpowiedz do tematu